Haftuję od ponad 10 lat, jednak dopiero teraz wpadłam na pomysł, żeby dokumentować w jakiś sposób postępy w haftowaniu : Oczywiście robię zdjęcie każdemu obrazkowi, który wychodzi spod igły...ale fajnie by było oglądać je w trakcie powstawania....
piątek, 17 kwietnia 2009

Zapisałam się na kolejne Cancy... tym razem na blogu u Yadis :) Zapewnie i tak nic nie wygram, no ale co tam.. co mi szkodzi się zapisać :0 A oto co można wygrać:

08:19, bebezet
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 16 kwietnia 2009


Zajrzałam dziś rano na bloga Abulinki i co zobaczyłam...

Zobaczyłam swojego bloga na 10. miejscu w rankingu 10 najchętniej czytanych blogów w kategorii Hobby :)

Ale fajnie!!!!!!!!!!!

Nie spodziewałam się czegoś takiego :) i to jeszcze jest obok zielona strzałka do góry, czyli widać tendencję zwyżkowa :)

Ale nie było by tego 10. miejsca bez Was, moje drogie koleżanki!!

Bardzo Wam dziękuję za tak liczne odwiedziny!!!!!

*   *   *   *   *

Gratuluję Sylwii 1. miesjca, Edycie 5. miejsca i Agnieszce 8. miejsca!!!

08:36, bebezet
Link Komentarze (6) »
środa, 15 kwietnia 2009

*   *   *   *   *

Wczoraj oglądałam z Moim Skarbem film. Polegało to na tym że on oglądał a ja haftowałam. Jednym uchem słuchałam i czasami zerkałam na ekran, ale za bardzo się nie zagłębiałam w wątek. Po tym jak film się skończył, mój misiek wyglądał tak:

 

Brakuje mu tylko jednej łapki, no i tego małego co siedzi na ziemi i łapie kapiące z misia krople wody. A potem już tylko napis, pranie, prasowanie, w ramkę i do Gabrysi :)

*   *   *   *   *

 Wczoraj dostałam też niespodziankę od Ewy. Oto co było w kopercie:

 xx

Z zawartości wnioskuję, ze paczuszka miała dotrzeć przed świętami, no ale Poczta Polska jak zwykle nawaliła...

Bardzo Ci dziękuje Ewciu za miłą niespodziankę!!

*   *   *   *   *

WWczoraj wieczorem spotkałam się z Kasią. Kasia mieszka podobnie jak ja w Pruszkowie, znalazła mnie na forum gazetowym, no i od jakiegoś czasu próbowałyśmy się spotkać aż wreszcie sie udało. Powód był taki, że Kasia zrobi za mnie kwadracik kołderkowy na który się zapisałam dawno temu a którego do tej pory nie tknęłam. Spotkanie przebiegło bardzo miło, głównym tematem rozmów było oczywiście haftowanie. Kasia nie ma bloga, bo woli w czasie przeznaczonym na jego prowadzenie np. haftować. Ale oglądalam niektóre jej prace i są śliczne :) Zwłaszcza haft na poduszkę z Bobem Budowniczym, którą zamierzam pomóc jej uszyć, bo Kasia nie ma maszyny i szyć też nie umie. 

Zakładki:
Ciekawe strony
Hafty - blogi zagraniczne
Kolczyki szydełkowe
Tu często zaglądam...
Tu mnie można znaleźć
free counters